Referencje

Moim celem jest, aby każdy klient był zadowolony z wykonanej usługi, dlatego nie ma nic przyjemniejszego niż usłyszenie, że „zdjęcia są super”. W tej zakładce znajdziecie Państwo referencje wystawione przez zadowolonych klientów:)


Katarzyna Wdowik

Skorzystaliśmy pierwszy raz u Pani Ewy z sesji noworodkowej i jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni. Po pierwsze Pani Ewa z całym swoim sprzętem zawitała u nas w domu co dla nas rodziców było bardzo dużym ułatwieniem, nie musieliśmy się martwić czy mamy wszystko dla córeczki bo w domu było wszystko pod ręką.

Pełna treść tej referencji »

Asia Kubarska-Szaleniec

Skorzystaliśmy u Pani Ewy z sesji noworodkowej. Wybór okazał się strzałem w 10!!! Po pierwsze Pani Ewa z całym ekwipunkiem zawitała do nas do domu, co w przypadku zimy i takiego malucha jest świetną opcją a po drugie fantastyczne podejście do dzieci oraz delikatność sprawiły, że nasza kruszynka przeszła sesje jak zawodowa modelka. Na koniec najważniejszy w tym wszystkim jest efekt a zdjęcia są cudownie urocze. Szczerze polecam bo my na pewno wrócimy!

Więcej referencji »

Agnieszka Trąbska

Pełen profesjonalizm, super podejście do 6-dniowego dziecka, mnóstwo świetnych ujęć więc ciężko wybrać (polecam brać największe pakiety, wtedy troszkę łatwiej 😊). Póki co korzystałam z sesji ciążowej i niemowlęcej, ale z pewnością wrócimy na kolejne. Zdecydowanie polecam 😊

Więcej referencji »

Katarzyna Cerekwicka

Pani Ewa bardzo sympatyczna osoba, profesjonalnie podchodzi do swojej wykonywanej pracy:) a przede wszystkim umie rozładować stres i wyciągnąć z osób i danych chwil to co najlepsze! :) serdecznie dziękujemy za sesję brzuszkowa, teraz z niecierpliwością czekamy na nasze szczęście i kolejna sesje, piękna pamiatka:) pozdrawiam!

Więcej referencji »

Sylwia Loba

Kupiliśmy u Pani Ewy pakiet sesji roczkowej i jesteśmy zachwyceni :) nasza modelka nie bardzo chciała współpracować ale jednak efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Zdjęcia ładne czyste możliwość wyboru przed obróbką. Wszystkie rekwizyty i stroje ubieralam jednym ruchem dziecko nie musiało się stresować. Ładnie opakowana płytka z zdjęciem córki. POLECAMY SERDECZNIE i jeszcze raz dziękujemy.

Więcej referencji »