O sesjach

Kilka ważnych informacji o sesjach ;)

Sesje noworodkowe

sesje

Wykonywane są w pierwszych 14 dniach od narodzin. Wówczas noworodki jeszcze dużo śpią i są plastyczne, dzięki temu mamy możłiwość pozycjonowania ich w bezpieczny sposób. Ważne aby przed sesją Maluszek został porządnie nakarmiony ;) Sesja noworodkowa trwa zwykle około 3h, jednak może przedłużyć się do 4h gdy Maluszek wymaga częstszego lub dłuższego karmienia. Sesję najlepiej jest zarezerwować gdy Maluszek jest jeszcze w brzuszku, wówczas macie Państwo gwarancję że po urodzeniu będę miała dla Was zarezerwowany czas ;) Pamiętajcie że pierwsze 14 dni to na prawdę niewiele ;)


Sesje dziecięce

sesje

Nasze pociechy, te duże i te maleńkie rosną tak szybko, że nawet nie wiemy kiedy mija kolejny rok. Podaruj sobie pamiątkę z tych chwil aby móc zawsze wrócić do nich myślami. Są to dni, które nigdy już się nie powtórzą, a wszyscy wiemy że pomysłowość dzieci nie zna granic i zawsze są pełne energii.


Sesje brzuszkowe

sesje

Ciąża to czas w którym rodzice oczekują przyjścia na świat swojego Skarbu. Każda z nas promienieje w tym okresie, dlatego warto utrwalić ten magiczny okres by móc w każdej chwili do niego wrócić. Sesję najlepiej jest wykonać na przełomie 7/8 miesiąca kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony. Do wykonania takiej sesji wykorzystuję szytę na te okazje piękne suknie, wianki ;)


Sesje rodzinne

sesje

Rodzina to to, co najważniejsze w życiu każdego człowieka. Sesje te przeznaczone są dla rodziców z dziećmi, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zabrać na spacer także inne ważne dla Państwa osoby. Sesja ma być przede wszystkim mile spędzonym czasem, z którego zdjęcia będą doskonałą pamiątką.